2-dniowe opóźnienie okresu po seksie analnym w dniu płodnym

Witam ! Kochalam sie z chlopakiem w sposob analny kiedy byly dni plodne ale do owulacji bylo 5 dni. Skonczyl wemie ale odrazu wtedy poszlam do lazienki i zalatwilam sie oraz podmylam. Dzis okres spoznia mi sie 2 dzien. Co robic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości, by zaszła Pani w ciążę na skutek stosunku analnego. Nie ma zatem powodów do niepokoju. Proszę cierpliwie poczekać na krwawienie.