3-4-dniowe plamienie przechodzące w krwawienie

Witam. Czy jeśli przed miesiączką występuję plamienie (3-4 dni) a następnie (5-ego dnia) przychodzi krwawienie, to czy nowy cykl miesiączkowy liczymy od dnia plamienia czy od dnia krwawienia? Proszę o odpowiedz? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.