Adenoma tubulo-villosum coli cum dysplasia gradus minoris et polypus hyperplasticus coli

Witan proszę o wyjaśnienie badania histapatologicznegoAdenoma tubulo-villosum coli cum dysplasia gradus minoris et polypus hyperplasticus coli.
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tłumaczenie brzmi: Gruczolak kosmkowo-cewkowy okrężnicy z dysplazją małego stopnia i polip hiperplastyzny okrężnicy.