Andenosis florida, Andenosis scelerosans a chemioterapia

Witam, obecnie jestem w trakcie chemioterapii z powodu raka sutka lewego. Biopsja wykazała również zmiany w sutku prawym, Wynik:dysplasia benigna (andenosis florida, andenosis scelerosans, cystens, fibrosis, metaplasiaapoarcinalis) mammae, Kategoria B2. Proszę o przetłumaczenie tego wyniku i wskazanie, jaki jest prawdopodobny sposób leczenia. dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

łagodna dysplazja sutka i ewentualne leczenie zależy od wielu innych czynników. proponuję udac się do lekarza prowadzacego leczenie.

Witam , wynik wskazuje na obecność łagodnego zwyrodnienia , szczegóły proszę omówić z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski