Carcinoma Invasium Mammae u 65-latki

MAM PROŚBĘ O INTERPRETACJE WYNIKÓW BADAŃ MOJEJ MAMY. WIEK 65 LAT. WYNIK MIKROSKOPOWY:CARCINOMA INVASIVUM MAMMAE (NTS). KATEGORIA B5B. RECEPROTY BADANE METODĄ IHC. OCENA RECEPTORÓW: ER:PS-5 IS-3 (100%) PRG:PS-5 IS-3 (100%) HER2:1 KI 67 OK.20%

Jest to wynik samej biopsji - wskazuje on na obecność nowotworu, który bedzie wymagał leczenia. O tym jak leczenie bedzie wygladalo - zadecyduje konsultacja onkologa w oparciu o badanie pacjenta, ocene badan obrazowych (mammografia, USG, RTG) i oczywiscie biopsje.