Angina i zapalenie tchawicy i antybiotykoterapia a brak okresu z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Biore tabletki hormonalne bez odstawiania czyli cały czas (4 ostatnie białe). Od dwóch tygodni mam angine i zapalenie tchawicy plus infekcje grzybicza pochwy.Dziś powinnam dostać okres a dalej go nie ma (wziełam dziś ostatnia tabletke biała). Czy choroby lub antybiotyk może spowodować wgl opóżnienie? czy mam sie martwić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Leki oraz infekcja mogły wpłynąć na opóźnienie miesiączki, źle sugeruję także wykluczyć ciążę.
Pozdrawiam