Antykoncepcja a libido

Od 4 miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne, ostatnio zauważyłam, że nie mam ochoty na seks, a nawet jeżeli mam to mija mi ona po 5 minutach, to co kiedyś sprawiało mi przyjemność teraz zupełnie na mnie nie działa, wcale nie robię się "mokra". Jestem z chłopakiem ponad 3 lata, bardzo go kocham i bardzo mi się podoba, w związku także nam się układa, dlatego nie wiem czy nie jest to z winy tabletek? Czy po tak krótkim czasie mogły mi aż tak obniżyć libido? Czy powinnam odstawić tabletki, czy może być tego jakaś inna przyczyna? Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Proszę pamiętać, że tylko bezpośredni kontakt z lekarzem specjalistą pozwoli Pani na uzyskanie odpowiedzi na swoje pytanie. W swoim liście nie wymienia nawet Pani nazwy leków, więc tym bardziej proponowałabym wizytę u ginekologa. Tylko tam uzyska Pani odpowiednią diagnozę. Pozdrawiam