Mężczyzna , 29 lat Witam rok temu miałem operacje guza mozgu (glejak) wszystko w glowie jest dobrze lecz Dręczą mnie ataki padaczki (nieświadomości)trwa to około 30 sec tracę czucie w prawej stronie ciala po tym czasie wszystko wraca do normy biorę leki na padaczke leveliracetam 500mg dwie sztuki raz dziennie jedna rano druga wieczorem dziś np miałem dwa ataki jeden po drugim kurcze nie mogę sobie z tym poradzić może ktoś z was udzieli mi dobrej rady bardzo dziękuję Tomek
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Rezonans magnetyczny – Rezonans magnetyczny (MRI) jest badaniem obrazowym zmian chorobowych w ciele pacjenta. Tomografia rezonansu magnetycznego jest wykonywana głównie w diagnostyce mózgu, tj. w celu wykrycia takich schorzeń, jak wady wrodzone, guz mózgu, zmiany zapalne tkanki mózgowej, zmiany demielinizacyjne, zmiany naczyniowe mózgu (angio MRI mózgu).
  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: