Badania HBsAg -ujemny multiplex u mężczyzny

witam odebrałem wyniki i nie wiem co oznaczają. HBsAg -ujemny multiplex ultrio(RNA HCV/RNA HIV/DNA HBV)-NIEPOWTARZALNIE REAKTYWNY DNA HBV- NIEREAKTYWNY HBc total dodatni(11,44) HBc IgM -ujemny HBs- dodatni 345 DNA/HBV-Procleix TMA -niereaktywny Co dalej mam robić i do kogo się zgłosić

proponuję zgłosić się z wynikiem do lekarza, który to badanie zalecił. Interpretacja wyników badań dodatkowych zawsze powinna być wykonywana wraz z wywiadami chorobowymi i badaniem przedmiotowym pacjenta