Badania kontrolne po stosowaniu Euthyrox

Witam.09.03.2015 byłam na wizycie u endokrynologa(wynik tsh 3,8 uIU/ml) i pani doktor przepisała mi euthrox n 75 - dawka 1/2 tab. Chciałabym się dowiedzieć kiedy mogę wykonać badania kontrolne,aby było widać efekty stosowania leku? 05.02.2015 miałam zabieg łyżeczkowania i po unormowaniu hormonów tarczycy oraz za zgodą mojego lekarza mam w planie ponownie starać się o dziecko.Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Najwcześniej można zmierzyć po 6 tygodniach od zmiany dawki.

Pozdrawiam.