Badania płytek krwi i morfologii u dziecka

Witam . Moj syn 6.5 roku ma duzo plytek krwi 543 tys ( 170-450) , OB 23 ( 2-15 ) i Monocytow procentowo 11 % ( 1-6 % ) . Same Monocyty sa w normie 0.77 (0.20-1.30) . Co moze byc przyczyna tych wynikow i jakie ewentualnie dodatkowe badania zrobic ? Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dziecko ma objawy? Proponuje zgłosić sie z dzieckiem do lekarza pediatry