Badania pod kątem chlamydii trachomatis, antykoagulantu tocznia i zespołu antyfosfolipidowego

Witam, mam 25 lat i jestem po 2 poronieniach na etapie 6 i 8 tygodnia w obu przypadkach serduszko przestało bić. Chciałabym wykonac badania pod kątem chlamydii trachomatis, antykoagulantu tocznia i zespołu antyfosfolipidowego. Czy chcac wykonac te badania powinnam odczekac jakiś czas po poronieniu czy mozna je wykonac od razu? Czy cos może sfałszowac te wyniki? Jak czesto powtarza sie te badania? Dodatkowo jakie badania zaleciliby mi Panstwo? Dziekuje za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

a czy był badany kariotyp poprzednich ciąż? proponuje oznaczyć powyższe teraz, w razie wyniku w normie bedzie mozna wykluczyć ta przyczynę. proponuję udac sie koniecznie do lekarza reumatologa.