Badania przeciwkadiolipinie Igg a wynik dodatni

Witam. 3 lata temu miałam robione badania przeciwkadiolipinie Igg wynik wyszedł dodatni 23,07 . Teraz lekarz zlecił mi ponowne badanie wynik wyszedł ujemny2,5. Nie dawała mi spokoju aż taka różnica, zrobiłąm więc badania w innym laboratorium tam wynik znowu dodatni 37 nie odpuściłam i zrobiłam badania w 3 laboratorium wynik ujemny. Proszę mi powiedzieć co ja mam myslec w takiej sytuacji .Szukac kolejnego laboratorium 4 ?? Przecież to niemozliwe zeby wyniki aż tak bardzo się różniły

Warto xero kompletu badań odesłać do kierowników każdego laboratorium i zapytać, jak one to interpretują. Może wyjdzie szydło z worka.
Wynik 3 lata temu i teraz może się różnić, ale wyniki powtarzane w kilkudniowych odstępach nie powinny, chyba, że pacjent jest poddawany plazmaferezie lub sterydoterapii.