Badanie EKG a bolesność serca

Od jakiegoś czasu średnio raz na tydzień boli mnie serce albo dosyć mocno kłuje mnie w klatce piersiowej. Byłem u lekarza rodzinnego z tym już dwa razy, ale za każdym razem dostawałem tylko skierowanie na EKG w przychodni, gdzie wychodziło wszystko dobrze i praktycznie byłem odsyłany z kwitkiem. Co jeszcze mogę z tym zrobić? Do kogo się zwrócić? Czy może być to coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza badającego. Może zawsze udać się Pan do lekarza kardiologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.