Bardzo częste bóle głowy prowadzące do odruchów wymiotnych u 37-latki

Witam mam pytanie dokuczaja mi bardzo czeste bóle głowy,ból jest tak silny ze nawet dochodzi do odruchów wymiotnych bylam u lekarza ale nic nie wykryli mialam robiona tomografie i nic, naprawdę już nie wiem co robic

Prawdopodobnie jest to migrena i trzeba zastosować leki , które przepisze neurolog i bóle będą mniej dokuczliwe, pozdrawiam