Biała krostka w jamie ustnej

Od dłuższego czasu mam na wewnętrznej stronie policzka białą krostkę, która nie boli. Smarowałam ją Aftinem, ale nie dało to żadnych rezultatów. Do jakiego lekarza powinnam się udać z tym problemem i co to może być? Boję się najgorszego, że to nowotwór.

Wystarczy jak Pani zgłosi się do swojego lekarza rodzinnego. Być może jest to zmiana grzybicza i trzeba użyć środka przeciwgrzybiczego. Ale lekarz musi to zobaczyć, żeby mógł zdiagnozować.