Biała wydzielina a ciąża?

Mam 23 lata, uprawiam seks bez zabezpieczenia, spóźnia mi się okres już 3 dni a zamiast tego mam białą gęstą wydzielinę bez żadnego swędzenia, tylko po prostu wydzielina. Zwiększył mi się apetyt a codziennie rano mam podwyższoną temperaturę ciała do 37 czy może to oznaczać ciążę?

Witam serdecznie

W przypadku współżycia bez zabezpieczenia należy liczyć się z możliwością zajścia w ciążę. Dlatego przyczyna braku miesiączki może być właśnie ciążą. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.
Gdyby wynik testu był ujemny należy go powtórzyć po tygodniu. Przy kolejnym ujemnym wyniku i braku miesiączki konieczna będzie wizyta u ginekologa celem wyjaśnienia sytuacji..
Pozdrawiam