Białe krostki wokół żołędzia

Witam,chialbym zapytac bo mam na czlonku wokol zoledzia przykrawedzi takie biale jakby narostki a wzdluz czlonka tak jakby nie wiem jak to nazwac,ale jak naciskam na to to jakby taki lojotok jak tradzik by byl.Ogolnie to mnie nic nie piecze i nie swedzi.Ale wiem ze nie powinno byc tego.Bylem u lekarza 1 kontaktu i przepisal mi clotrimazolum.

Witam serdecznie.Może to być poważny problem wiec najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się jak najszybciej do lekarza rodzinnego lub androloga.
Takie nie leczone zmiany nie tylko zagrażaja Pana partnerce ,ale mogą trwale Pana okaleczyć.