Zapytaj lekarza

1 , 0 2 8 , 6 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzenie i zaczerwienienie wokół penisa

Witam! Mój problem polega na tym, że od kilku dni czułem swędzenie penisa, dokładnie okolic napletka i skóry z niego. Dziś przyjrzałem się i zauważyłem, że zaczerwienienie występuje jedynie na skórze, a penis jest bez zmian. Członek głównie myłem żelami pod prysznic, a dziś zrobiłem to zwykłym mydłem i objawy jak by zmalały. Czy to nadal może być grzybica i czy nie mogę uprawiać sexu dopóki nie pójdę do lekarza? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Niestety bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pańskie pytanie o przyczynę dolegliwości i właściwe leczenie. Zdecydowanie natomiast odradzam współżycia do czasu ustąpienia objawów i kontakt z dermatologiem.

0

Witam serdecznie.Może to być poważny problem wiec najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się jak najszybciej do lekarza rodzinnego lub androloga.
Takie nie leczone zmiany nie tylko zagrażaja Pana partnerce ,ale mogą trwale Pana okaleczyć.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy