Białe zmiany na skórze stóp w okresie letnim

problem polega na tym, że okresie wiosna -lato, max do połowy jesieni, na palcach u stopy, zaczyna się na "dużym" skóra robi się biała, tak jakby suchy bąbel, a później odchodzi. Po tygodniu atakuje palec wskazujący u dłoni, skóra robi się twarda, potem biała i odchodzi. Byłem u dermatologa, nic nie pomogło, przepisał mi na palec dłoni maść Bedicort, a na skórę stopy (chyba na rogowacenia) maść robioną z witaminą i mocznikiem. Nic nie pomaga, skóra cały czas obłazi,az wstyd wyjść w klapkach.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że konieczne jest wykonanie biospji. proszę konieczni eudać się ponownie do lekarza dermatologa.