Biały nalot, świąd okolic intymnych a test ciążowy

Witam jakiś czas temu chłopak zrobił mi pacówkę. Od tamtej pory nie mialam żadnych objawów lecz w sotatmnich 2 tyg. pojawilo sie swedzenie pochwy i bialy nalot z cewki, czy to grzybica pochwy? okres spoznia mi się 2 dni ale mam juz bóle miesiączkowe. Zrobiłam test ciążowy wrazie gdyby na palcu pojawilo się nasienie z niewielką iloiścią plemnikow lecz test wykazał brak ciązy. od 2 dni jestem senna/ siedzę przy komuterze często) a teraz od 3h nie chcę jesc pomocy! przepraszam za blędy

Marta Mielniczuk

Witam, proszę wybrać się na wizytę do ginekologa, jeśli okaże się, że to zakażenie, lekarz zaleci odpowiednie leczenie. Pozdrawiam