Biały śluz i swędzenie okolic intymnych po pettingu a opryszczka na brodzie

Witam. Od kilku dni zauważam u siebie biały, 'grudkowaty' śluz (nie jest go jednak dużo). Towarzyszy mi również swędzenie, jednak jest ono bardzo nieznaczne. Z moim chłopakiem kochałam się 28 i 29 grudnia, a przed stosunkiem pieścił moje miejsca intymne palcami. Zmiany zauważyłam 1 lub 2 stycznia. Dodatkowo 31 grudnia wyskoczyła mi na brodzie duża opryszczka, którą nie wiem czy powinnam wiązać z poprzednią sprawą. Zastanawiam się co to może być i czy konieczna jest wizyta u ginekologa.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie infekcji dróg rodnych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa,który wdroży odpowiednie leczenie,