Biegunka, wybuchy gorąca i zmęczenie

Witam, od dwóch tygodni codziennie mam biegunkę, co parę dni występują wybuchy gorąca utrzymujące się do 2 godzin. Nie ma dnia, żebym nie czuła się zmęczona, niewyspana, rozdrażniona. Szybko się denerwuje, wybucham a później opadam z sił, bo każdy "wybuch" kosztuje mnie tyle energii, że jestem później wykończona. Nie wiem gdzie mam się udać z tym problemem. Czy mój obecny stan zdrowia wynika z problemów nerwowych czy coś się dzieje z organizmem. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Niewykluczone że ma pochodzenie psychosomatyczne, ale najpierw trzeba wykluczyc choroby przewodu pokarmowego. Prosze udac się do lekarza rodzinnego, który po badaniu okresli dalsze postępowanie. Proszę przy tej biegunce dbac o odpowiednie nawodnienie, zwłaszcza w upalne dni. Konieczna wizyta u lekarza.