Biegunka od kilku dni u matki i córki

Witam od kilku dni tj.od tygodnia mam biegunkę ją i moja 16letnia córka co robić powiem jeszcze że mąż i syn też jedzą to co my i czują się dobrze.kasia

Aleksander Ropielewski

Znaczną część przyczyn biegunek w naszej streie klimatycznej stanowią zakażenia wirusami pokarmowymi w leczeniu których stosuje się nawadnianie doustne. To, że akurat Panie mają biegunkę nie ywklucza etiologi wirusowej (podobnie jak nie każdy w rodzinie musi chorować na przeziębienie). Jeżeli objawy będą się utrzymywały prosze skontaktować się z lekarzem, a do tego czasu dbać o właściwe nawodnienie przy pomocy dostępnych w aptece doustnych środków nawadniających.