Ból brzucha, mdłości i pieczenie po dotknięciu

Boli mnie brzuch gdy coś zjem,mam mdłosci, boli gdy dotkam środek brzucha i czuje jakieś pieczenie.. Co to może byc?? Mam tak już tydzeń. Nie jestem w ciąży.

Milena Lubowicz

Objawy mogą być spowodowane wieloma przyczynami, niestrawnością, błędem dietetycznym, infekcją wirusową. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który będzie miał możliwość Panią zbadać oraz doprecyzować dane z wywiadu.
Pozdrawiam