Bóle brzucha po prawej stronie koło pępka

Nie jestem w ciazy, nie wspolrzylam ostatnio. Nie zatrulam sie. Ginekologicanie wszystko dobrze. Boli mnie brzuch po prawej stronie kolo pempka jak przyciskam nie da sie wytrzymac. Od paru dni slabo sie czuje. Zdrowo i swiezo sie odzywiam. Co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem błędu żywieniowego, infekcji pokarmowej, schorzeń jelit jak i wielu innych nieprawidłowości. Sugeruję ocenę lekarza POZ.