Kłucie po prawej stronie brzucha poniżej żeber

Kłucie po prawej stronie brzucha. Mam czasami kłucia po prawej stronie brzucha tak jak by to było jelito grube. Dzisiaj sie położyłem i zaczełem przyciskać to miejesce to mnie bardziej kuło.. Tak 10 cm poniżej żeber. Co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny panie, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który Pana zbada i ewentualnie zleci dalszą diagnostykę. Pozdrawiam.