Ból dziąsła po rozcięciu szczoteczką

Rozcięłam dziąsło zbyt chaotycznym szczotkowaniem. Szczoteczka się odwróciła i stroną do czyszczenie języka zrobiła mi ranę na pół cm. Rana znajduje się mniej więcej pod dolnym kłem. Nie zaraz pod zębem tylko jeszcze niżej. Z dnia na dzień coraz bardziej boli, szczypie i puchnie. Dzisiaj nie mogłam już zjeść normalnego posiłku. Proszę o pomoc.

Dodatkowo proszę unikać ostrych, gorących potraw, a zęby w ww okolicy szczotkować delikatnie.