Ból głowy i drżenie rąk po kontakcie płynu żrącego z okiem

Dzisiaj podczas mycia łazienki prysnął mi płyn żrący do oczu (cos jak kret). Nie dużo jedna kropelka może, przemyłam w pierwszych sekundach i nie bolało mnie jakos specjalnie. Teraz nie czuję już prawie, ciągle przemywam, tylko ogromnie się zestresowałam. Aż mi się ręce trzęsą. Nic mnie nie piecze ale boli mnie głowa (chociaż nie wiem czy to od oka czy po prostu z nerwów). Nie wiem czy iść do lekarza czy jezeli nic specjalnie nie czuję to nie ma takiej potrzeby?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Zalecam jednak wizytę o okulisty jak najszybciej w celu kontroli oka. Nie wolno bagatelizować kontaktu substancji żracej z powierzchnią oka. Pozdrawiam