Ból głowy, suchość w ustach i drżenie rąk

Witam Zlę się czuję mam zawroty głowy jest mi słabo niedobrze. Glowa boli mnie bez przerwy jestem zmęczona. Ostatnio zaczęłam dużo pić ponad 5l dziennie i ciągle mam sucho w ustach. Czasami wieczorem i w dzień trzęsą mi się ręcę jest mi słabo wiec sięgam po cukier i przechodzi W czwartek dwie godziny po jedzeniu (3 wafle ryżowe i Kubuś) miałam cukier 142 W piątek o 15:30 zjadłam 2kawałki KinderBueno a około 18 miałam 70. Co mi dolega?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym konsultację z diabetologiem. Być może zaburzenia są wynikiem nieprawidłowego poziomu glukozy we krwi.