Ból i ciągnięcie jajników, stan podgorączkowy i ból sutków
Witam. Ostatni okres 13.09, a 24.09 usg, pecherzyk 13 mm. 13.10 okolo dnia kolejnego okresu pojawil sie 1 maly skrzep, poplamilam skapo kilka godzin i tyle. 16.10 bylam u ginekologa, okazalo sie ze mam torbiel jajnika 3 cm i endometri 13 mm. Lekarz kazal wykonac test z apteki-ujemny.Objawy bol i ciagniecie jajnikow, stan podgoraczkowy, bol sutkow.Wczoraj kolejny i kreska pojawila sie przez ok 1,5 min ale znikla. Czy torbiel jest przyczyna zaburzen? Czy endometrium dalej narasta? Co robic?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Bez przeprowadzenia badania nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na Pani oytanie i sugeruję ponowny kontakt z ginekologiem.