Ból i opuchnięcie prawego policzka

Od dłuższego czasu mam bolący i spuchnięty prawy policzek.To trwa już ponad rok. Wcześniej była tylko opuchlizna.Bylem z tym u lekarza,ale lekarze mówią ze ''taka już moja uroda z tym polikiem''Nie jestem na nic uczulony.Nie stosuje żadnych leków(które mogą dawać skutki uboczne)Podejrzewam u siebie bruksizm na tle nerwowym (zaciskam zęby w czasie snu)lub zapalenie stawu żuchwowego.Niestety ból(prawej strony twarzy) dopada mnie często,jest znośny,ale jest prawie codziennie.Czy to jest rak?

Konieczna diagnostyka stomatologiczna. Dobrze udać się lekarza zajmującego się leczeniem zaburzeń zwarcia, który ewentualnie skieruje Pana do innych specjalistów.