Ból jajników, wzdęty brzuch i nudności

Witam,mam 19 lat i uprawiałam petting z chłopakiem. Ostatnio bolą mnie jajniki,mój brzuch jest wzdęty,czasami ciężko mi się oddycha i jest mi niedobrze,jednak jeszcze nie współżyłam więc co może być? W czwartek mam usg u ginekologa czy coś może wyjść? Mam regularne miesiączki.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by postawić konkretną diagnozę tylko na tej podstawie. Teoretycznie jak najbardziej może być to wynik patologii układu rodnego. Póki co proszę zatem cierpliwie poczekać na USG i konsultację u specjalisty ginekologa.