Ból kolana i chondromalacja II stopnia

Co zrobić w przypadku bólu kolana (chondromalacja II stopnia). Jak pomóc sobie, żeby nie odczuwać bólu, czy są jakieś maści (np. chłodzące?) które moga pomóc. Odczuwam ból także przy chodzeniu, przez co utrudnione poruszanie się.

Szanowna Pani, proponuję kilka wizyt u fizjoterapeuty w celu przede wszystkim wdrożenia odpowiednich ćwiczeń. W zalezności od stopnia nasilenia doleglwiości mozna właczyć do leczenia zabiegi fizykalne oraz rozważyć mozliwość zastosowania viscosupelemntacji - zastrzyków dostawowych zawierających pochodne kwasu hialuronowego ( wykonywane ewentulanie po konsultacji i przez ortopedę). Pozdrawiam i życze szybkiego powrotu do pełnego zdrowia.