Ból kolana i łydki

Witam, 10 lat temu miałam uraz wiązadła w kolanie, chodziłam miesiąc w gipsie, potem naświetlania 2 tygodniowe i koniec, od jakiś 5 lat kolano jest słabsze co jakiś czas cos w nim przeskoczy, wtedy odczuwam ból przez 2 - 3 dni, zasklepia się  i jest lepiej, jednak często gdy dużo chodzę boli mnie kolano łydka z przodu i tylu i stopa, czy jest to związane z urazem z przed lat? Jestem w UK, lekarz pierwszego kontaktu zawsze przepisywał mi maści przeciwbólowe - to wszystko.. ciężko tez klęknąć mi na to kolano, odczuwam wtedy ból gdy mocno przytwierdzam je do podłogi, wydaje mi się że przez ten uraz czasami inaczej stawiam stopę, czy jest to cos poważnego? Co powinnam zrobić?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Źródłem dolegliwości oraz ich podłożem może być dawny uraz, na którego konsekwencje nałożyć się  mogły kolejne zmiany wywołane przeciążeniem, nadwerężeniem kolejnymi mikrourazami, wreszcie zmianami  w obrębie kręgosłupa. Wskazana wizyta u ortopedy.
pozdrawiam