Ból kości piszczelowej po upadku na schodach

Witam. Prawie pół roku temu potknęłam się na schodach, noga mi się podwinęła i całym ciężarem ciała upadłam na lewą goleń. Od tej pory aż do teraz, często boli mnie kość piszczelowa, zauważyłam też, że jest jakby... bliżej nogi niż kość w drugiej nodze oraz że znajduje się w niej wgłębienie. Czy ból jest normalny po tak długim czasie? Powinnam iść do lekarza czy po prostu to nic poważnego i noga jest jeszcze stłuczona?
KOBIETA ponad rok temu

Z Pani opisu może wynikać,że doszło do stłuczenia okolicy kości piszczelowej, okolica przedniej krawędzi kości piszczelowej jest dość newralgiczna tzn brak jest dam obfitej tkanki podskórnej dlatego urazy są tak bolesne. Jeśli jednak dolegliwości bólowe przewlekają się należałoby się zgłosić do lekarza.