Ból lewej pachwiny i zespół trzaskającego biodra

Witam. Od paru dni bardzo boli mnie lewa pachwina, ból łączy się czasami z głową kości udowej oraz z kolcem biodrowym. Dolegliwośc nasila się gdy siedzę oraz przy leżeniu. Co może być powodem ? ( mam 18 lat i problemy z zespołem trzaskającego biodra ) Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Dobrze by było objawy skonsultować z ortopedą, gdyż te informacje nie pozwalają na postawienie przybliżonej diagnozy.