Ból między piątym kręgiem lędźwiowym a kością krzyżową

Witam serdecznie, Mam 22 lata i od pewnego czasu borykam się z bólem między piątym kręgiem lędźwiowym a kością krzyżową. Kiedyś przykucnąłem i szybko się podniosłem, poczułem wtedy tak jakby wyskoczyło/przesunęło mi się coś w tym miejscu - pobolało mnie to wtedy parę dni i przeszło. Bóle wróciły 3 tygodnie temu, są bardzo silne po przebudzeniu, i ciągnie się od tego miejsca, poprzez prawy pośladek, aż do kolana w dół. Po 10 min jak to rozchodzę ustępują, lecz są wyczuwalne przez dalszy dzień

Witam. Na pewno należy wykonać diagnostykę radiologiczną - rtg odcinka lędźwiowego kręgosłupa i kości krzyżowej. Wskazana będzie też konsultacja ortopedyczna