Ból mięśni - co robić?

Od jakiegoś czasu bardzo źle się czuję. Wyniki krwi są dobre, a ja mam cały czas katar i bolą mnie wszystkie mięśnie, nawet stopy, dłonie, twarz. Teraz boli mnie także język. Czuję się coraz bardziej słaba. Co to może być?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marta Hat

Witam!

Obajwy, które Pani podaje są bardzo mało chrakterystyczne. W celu przeprowadzenia dalszej diagnostyki oraz ustalenia kierunku poszukiwań ewentualnej choroby należy przeprowadzić szczegółowy wywiad chorobowy oraz badanie fizykalne. Ewentualne nieprawidłowości w badaniu oraz dane z wywiadu, a także badania dodatkowe są niezbędne do wyciągnięcia wniosków. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszym postępowaniem.

Pozdrawiam serdecznie!