Ból na stopie od tygodnia

od tygodnia w lewj sopie przy malym palcu na zaokragleniu w strone stopy czuje bol ktory nie wiadomo skad sie pojawilnieraz pryz wkladaniu butow i dotykaniu tego miejsca bol jest silniejszy ale po wlozeniu butow nie czuje go imoge chcodzic czy mozna poprosic o porade

Witam. Opisane objawy prawdopodobnie spowodowane są mechanicznym uszkodzeniem naskórka - powstaniem otarcia czy odcisku. Proszę dokładnie obejrzeć skórę stopy a na ewentualne zmienione miejsce zastosować jeden ze specjalnych plastrów na odciski dostępnych w aptekach.