Jakie są przyczyny guzków powstających na stopie?

Witam, proszę o pomoc w pewnej nurtującej mnie sprawie. Około 2 miesiące temu na palcu u stopy pojawił się mały guzek, z początku myślałam, że to odcisk, jednak obecnie znacznie urosło, nie przemieszcza się pod skórą, jest bardzo zaczerwienione, przy dotykaniu boli. Proszę o poradę.

Witam , niestety nie jestem na tyle zdolny , aby stawiać rozpoznania , udzielać porad i zalecać leczenie na odległość W-wa-Kr-ów!!! - nie badając pacjenta!!! PROSZE PILNIE ZGŁOSIĆ SIĘ DO CHIRURGA W KRAKOWIE!!!!!!! z.żurawski