Ból, pieczenie i drętwienie ręki u 27-latki

Witam.Mam 27 lat i od pewnego czasu mam problem z prawą ręką.Boli,piecze,drętwieje,ograniczony ruch ręki, byłam u ortopedy miałam prześwietlany odcinek szyjny wykazało dyskopatię, zespół ciśnień nadgarstka wykluczyło, ręka cały czas boli od palców aż do łokcia , miałam blokady, różnymi lekami, rękę w gipsie i nie pomogło jestem miesiąc na chorobowym i nadal zmagam się z bólem proszę o pomoc i poradę z góry bardzo dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie kręgosłupa. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.