Ból pleców w dolnej części od czterech dni

Witam, od czterech dni mam ból pleców, dokładnie w lewej dolnej części. Przez pierwsze dwa dni ból był okropny, teraz już mniej, ale przypomina jak ból po uderzenie się. Dodam że jest to już drugi raz w wciągu czterech tygodni. Stosuje plastry rozgrzewające i kremy. Czy to wystarczy? czy lepiej udać się do lekarza? Obecnie nie przebywam w PL.

Dzień dobry,

Warto udać się do lekarza, który określi charakter bólu i jego źródło. Przyczyną bólu mogą być sprawy związane z kręgosłupem, choć bez zbadania Pana nie da się wykluczyć innych internistycznych przyczyn Pana dolegliwości.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz