Ból po cesarskim cięciu a możliwość nietolerancji nici chirurgicznych

Czuję ogromny ból po cesarskim cięciu w okolicy rany nawet dotknąć się nie mogę. Rodziłam 16 listopada ból nie do zniesienia pojawił się teraz. Byłam u swojej p.ginekolog i nic nie widzi, dała profilaktycznie antybiotyk Zinat, który nie przeszkodzi w karmieniu dziecka. Nie mam gorączki ani z rany nie wydziela sie ropa. Mam pytanie czy jest taka możliwość bym nietolerowała nici chirurgicznych? Chodzi o te wewnętrzne chyba, bo te zewnętrzne już są wyciągnięte.

Milena Lubowicz

Gdyby przyczyną była nietolerancja nici to objawy występowałyby od początku.
Pozdrawiam