Ból po operacji usunięcia mięśniaka macicy

Na początku października usunięto mi mięśniaka macicy. Czy uczucie "ciągnięcia" i ból na końcach blizny (było to operacja przez rozcięcie brzucha) jest normalny? Jak długo może się utrzymywać?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam o udanie się do lekarza ginekologa, który Panią operował w celu weryfikacji przyczyn bólu w razie gdyby się utrzymywał. Pozdrawiam