Ból podbrzusza a opóźniony okres

spóznia mi sie okres 10 dni ale boli mnie duł brzucha tak jak bym miala dostac okres i strasznie sie denerwuje do tego bolo mnie mocno sutki.chciałam odzwyczaić curke od karmienia,niekarmiłam jej dwa dni i gdy znowu zaczeła bolały mnie sutki .

Witam! Opisane objawy są spowodowane wahaniami poziomu hormonów, które bardzo często pojawiają się w okresie karmienia piersią. Nie wiem w jakim wieku jest dziecko proszę jednak pamiętać, że zaleca się aby dziecko było karmione piersią ci najmniej do ukończenia 6 miesiąca życia.