Ból ręki i brak siły po upadku

dzień dobry , od prawie 2 miesiecy boli mnie lewa reka ,myslałem że to przez upadek jakiego doznałem ,natomiast w szpitalu zrobiono mi rtg i kosci sa całe założono gips połowiczny aby zeszła opuchlizna ,natomiast po zdjęcu tego gipsu zauwazyłem brak siły w lewej ręce, promieniuje od łokcia po palce od serdecznego po następne dwa ,wspomne że juz parę razy wybudzałem sie przez reke w nocy.nie wiem co robic ale jak czytam w interncie to mnie przeraza moze uszkodziłem jakis nerw w czasie upadku

Aleksander Ropielewski

Pańskie objawy sugerują podłoże neurologiczne, jednak bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ortopedą lub neurologiem.