Ból w okolicy V kości śródstopia podczas wysiłku fizycznego

Witam, od około 3 miesiecy odczuwalem ból przy wysilku fizycznym w okolicy V kosci srodstopia.. przez ten czas normalnie gralem w pilke, ale zwykle na poczatku odczuwalem ból, potem o nim zapominałem. 3 Dni temu poszedlem do lekarza i po rtg okazalo sie, ze ta kosc byla zalamana. Biorąc pod uwage, ze byl to tak stary uraz na ile muszę włożyć stopę w buta ortopedycznego? w jakim czasie ta kość może się zrosnąć?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

standardowo takie złamanie goi się 4-6 tygodni. Po tym okresie warto zrobić rtg.

Pozdrawiam.