Ból w prawym boku oraz osłabienie

Witam, od wczoraj boli mnie w prawym boku. Jest to miejsce gdzie kończą się żebra i okolice nerki. Ból jest taki jakby ktoś mnie uderzył. Miałam już kiedyś bóle brzucha i wykluczono wyrostek robaczkowy. Miałam wtedy inne bóle bo to były raczej uciski w dolnej partii brzucha. Jestem ospała od kilku dni, wczoraj czułam się słabo, kręciło mi się trochę w głowie. Gorączki brak. Apetyt raczej jak zawsze. Wypróżnianie się tak jak zawsze czyli w normie. Nie zauważyłam niczego w kale czy moczu.

Witam. Sugeruję zastosować dawkę No Spy dziś i jutro. Jeśli objawy nie ulegną zmniejszeniu do jutra, prosze zapisać się na wizytę do lekarza rodzinnego