Ból w prawym oku podczas stresu

dzien dobry , od pewnego czasu odczuwam bol w prawym oku. Bylam u okulisty - wszystko w porzadku. To jest bol w glebi oka , jezeli jestem w stresie. Pozdrawiam alicja P.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie zawarła Pani pytania w powyższym opisie do którego mógłbym się odnieść. Jeżeli okulista nie stwierdza zmian w oku, proponuję wybrać się jeszcze do lekarza neurologa. Występowanie powyższych objawów jest nie typowe. Konieczne jest badanie lekarskie aby było można coś więcej powiedzieć.